Komite

 

KOMİTELER


Festival Başkanı
Mustafa AKGEDİK
Aladağ Belediye Başkanı

Festival Yürütme Kurulu
Yener OBA
Aladağ Belediye Başkan Yardımcısı

Sadettin DİNDAR
EKA Yönetim Kurulu Başkanı
sadettin@aladagdogavesanatfestivali.com


Organizasyon Koordinatörü
Halil ESTİ
EKADEMİ Eğitim & Organizasyon
halil@aladagdogavesanatfestivali.com


Sekretarya
Sude YAVUZ
sude@aladagdogavesanatfestivali.com
Mediha Gül ÇELİK
mediha@aladagdogavesanatfestivali.com



Kısa Film Yarışma Koordinatörü
Nuri Cihan ÖZDOĞAN
nuri.cihan@aladagdogavesanatfestivali.com



Fotoğraf Yarışma Koordinatörü
Furkan YİĞENLER
furkan@aladagdogavesanatfestivali.com



Sponsorluk İlişkileri
Fırat ÇETİN
firat@aladagdogavesanatfestivali.com



Reklam & Tasarım
Mert Kartal KOLCUOĞLU
M2K Dijital Reklam Ajansı
medya@aladagdogavesanatfestivali.com